Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Љубов, семејство, деца, психологија /

За идните мајки /

Трудници повелете

Мамички , значи продавам бебешка опрема по половни цени: Маса за менување пелени со када анатомска на Premaman, Пумпица електрична за измолзување на Медела, Вага за бебе, италијански бренд не ми текнува името моментално, Стерилизатор на Томи Типи и греач за млеко. Кој сака и е заитересиран слободно нека ми пиши во приватна порака ке сликам и ке видете. Работите се нови.
2014 06 26
jas cekam detska zenska obleka da objavis koga ke mozes pozdrav [:sramezliv] [:ubav] [:baknez]
2014 06 27