Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Љубов, семејство, деца, психологија /

Психологија /

тема или дилема прашање е сегаааа:)))))))))

денес читкав на работа една книга...и една реченица ме натера да се запрашам,,Зошто со секој маш не добиваме и упатство за употреба? НЕ знам за вас ама јас немав таква чест.....вие девојки не мислите дека треба да изгласаме у матично коа се иде со венчаницата и упатсво за употреба и користење да се издаде...со рок на употреба секако [:baknez] [:baknez] [:baknez] НЕ ми продава денес цел ден ја мислам таа реченица браво за писателката
2015 01 19
[:smee] [:smee] [:smee] [:smee] [:smee] [:smee]
2015 01 19
Hehehhe I pod garancija da se Zatoa sto ima nekoj od koga ke se ozenat se rasipuvaat [:okezen]
2015 01 19
ako im stavat garancija na mazite garancijata ke vazi samo 1mesec ili dodeka stignes doma.Posle ne e veke pod garancija [:smee] [:smee] [:smee]
2015 01 19
и после како во салониве што направија даваш стар доплакаш и ти дават нов
2015 01 19
LELEEEEEEEEEEE super bi bilo hahahah
2015 01 19
ајде бијанка срце шно ни е гајле летан на моја гардероба одма со попусттт
2015 01 19
[:baknez] [:baknez]
2015 01 19
лллелелеле интернет ми снема шлок ке ме удреше изгаси запали отштекувај рутериии.....ево искочи стварно боље без маж него без интернет ко саката сум
2015 01 19
Za Olja.Stramota kakva pomada mi donese ne sakam ni muabet da pravam. [:tazen] [:tazen]
2015 01 19
хахахахахаххааха блесаваааааааа еднааааааааааааа хахаххахахахааххаха [:baknez] [:baknez] [:baknez] затоа ти само толкуу бакшивче ми оставииии хахаххаах лелел ке пукнам е мрдната си жими мајка еј
2015 01 19
Ma ne se zaebavam.Kaj ja otkopa ziti se [:zasemeten] [:zasemeten]
2015 01 19
Lelel utre uste edna da mi kupis razbra ova stvarno pomaga [:smee] [:smee] [:smee]
2015 01 19
Ne znam za mazh,ama bi bilo dobro koga se zapoznavame so nekoj trilerche da ima,kratka retrospektiva,da vidime za sto covek se raboti hhh :$
2015 01 19
HaHAHA Srce moe si znaes OLJA [:baknez] [:baknez]
2015 01 19
1 2 3 4