Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

ТЕМА ЗА НОВИ АРТИКЛИ! Сите што поставуваат нови артикли нека се пофалат тука!

Слично на темата за размени, оваа ќе биде единствена тема во која ќе можете да ги известите членовите дека објавувате нови артикли на вашиот профил. Оние што се заинтересирани ќе си отворат да си прочитаат, а форумот нема да се задушува со еднолични теми од оние што поставиле нешто ново на својот профил. Сите посебни теми отворени со цел членовите да ги известат останатите дека поставуваат нови работи на профилите ќе бидат отстранети. Поздрав. [:ubav]
2015 03 01
Eve da ne otvaram nova tema da iskoristam i tuka ke kazam deka imam novi artikli po ekstra niski ceni !!! [:ubav]
2015 03 01
Isto i jas novi artikliii
2015 03 01
isto i jas [:ubav]
2015 03 01
Mnogu novi artikli kaj mene [:ubav]
2015 03 01
Одговор до членката SonjaLazarevska: Не, не се отвара тема за тоа туку тука во оваа тема пишувате исто како што го сториле тоа членките погоре. Поздрав [:ubav]
2015 03 01
Јас не поставувам денес,ама имам мнооогу нови артикли , кој сака , нека повели [:sramezliv] [:baknez]
2015 03 01
devojki poglednete i kaj mene ..vcera postaviv novi artikli..a cenite..se extra [:smesko] [:ubav] imam i rasprodazba koja ke trae do krajot na denot..pa koj e za dobro parce po extra cena..neka dzirni [:smesko]
2015 03 01
Vcera postirav novi artikli valjda i vecer ke ima nesto...bujrum [:baknez]
2015 03 01
Povelete I kaj mene.. Golema rasprodazba+ novi artikli..ve ocekuvam [:baknez]
2015 03 01
Novi raboti I kaj mene
2015 03 01
Novi artikli povelete [:smesko] [:baknez]
2015 03 01
Ставив артикли пред некој ден..видете ги,може нешто ќе ви фати око!!За цената секогаш постои договор! :)
2015 03 01
Повелете кај мене има новоприкачени, но и скроз НОВИ неносени артикли [:ubav] Може договор за цена + си бирате подарок од работите назначени како такви[:smesko]
2015 03 01
Videte i kaj mene mnogu Novi artikli
2015 03 01
1 2 3 4 5 ... 8 Следно