Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Настани, концерти, изложби /

USA visa approved!!! :D

Денес на мојата среќа ѝ нема крај. Конечно после толку месеци, ми ја одобрија визата за во Америка! По тој повод, денеска СЀ е на попуст, ама баш буквално сѐ! Одберете си некое парче облека и купете го за евтини пари. Повеќе инфо околу цената на артиклите, во инбокс [:ubav] [:baknez]
2015 04 21
Честито! Познавам луѓе што по 10 години чекаат америчка виза, браво за тебе :)
2015 04 21
Cestitki
2015 04 21
Cestitki [:smesko] [:smesko]
2015 04 21