Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Љубов, семејство, деца, психологија /

За идните мајки /

Мачкести рамки за очила со диоптер

Ве молам, кој има мачкести рамки за очила со диоптер ( или такви очила за сонце на кои може да им се смени стаклото ), по можност цни или леопард шара, да ми пише, би сакала да купам.
2015 05 12