Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Соопштенија, новости, коментари од модераторите /

Дискусија во врска со надополнување паричник и плаќање.

Доколку сакате да прашате нешто во врска со надполнувањето на вашиот паричник или пак како да извршите плаќање на услугите, вашите прашања можете да ги напишете тука. [:ubav]
2015 05 15
mene me interesiraat detali,ve molam objasnete,za sto sluzi"moj paricnik" i kako da go koristime? blagodram
2015 05 15
Се испраќа смс. при што од сметката на тел ти се одбиаат 59 денари, а истите потоа ги имаш во твојот паричник на МГ. Си нарачуваш услуга, пример Вип членство за 30 дена и потоа си го уредуваш сопствениот профил по различни категории, во однос на твоите производи. Со ВИП членството се овозможува поголема прегледност на твојата продавница и твоите производи.. [:baknez] [:baknez] [:baknez]
2015 05 15
КАКО ЈАС ГО РАЗБИРАМ ПРИНЦИПОТ КУПИ ВИП УСЛУГА ( зборувам само за оваа услуга бидејќи само оваа услуга ја купив) - Прво кликате на полето паричник - Го стискате полето наполни го паричникот ( има поле да се напише телефонскиот број од кој сакате да ја купите услугата и таа чини минумум 59 денари - има опција 109 денари и третата е нешто околу 150 денари) , го пишувате бројчето почнувајќи од пример . 75 ххх ххх . Откако ќе го внесете бројот ви нагласува да пишете порака на одреден број со одредена содржина, откако ја праќате пораката кредиот од 59 денари или повеќе ви се активира на профилот КАКО ДА КУПАМ УСЛУГА? Го притискате исто полето паричник Потоа полето купи услуга Ја одбирате посакуваната услуга Притискате додај во кошничката и најдесно има сиво поле плати Откако ќе го притиснете услугата ви е активирана КАКО ДА ЈА ПРОВЕРИТЕ И КОРИСТИТЕ УСЛУГАТА На вашиот профил во полето уреди профил ќе ви бидат додадени купените услуги СЕ НАДЕВАМ ПОМОГНАВ, ако има уште некое прашање, пишете ми , ако можам ќе ви помогнам [:baknez] [:ubav]
2015 05 15
[:ubav] machence,sekogas raspolozena [:baknez]
2015 05 15
fala vi,vaka e porazbirlivo :) [:ubav]
2015 05 16
[:baknez] [:baknez]
2015 05 16
me interesira zosto nemozam da stavam poster na mojata prodavnica [:tazen]
2015 06 16
Posle redizajnot na sajtot ne mozam da se snajdam. Ne mozam da vidam kade e "moj paricnik", kako se kupuva usluga itn. Ich ne e pregledno.
2015 09 21
Pred malku uplativ za vip clenstvo,mi gi odzemaa parite no ne ja dobiv uslugata? kako moze da se regulira ova?
2018 10 26
Jas kupiv pred nekolku dena uslugi i denes pak i nemam moznost da gi iskoristam a mi gi odzemaa parite od novcanik ???
2018 10 31
https://mojagarderoba.mk/items/obleka/565187/admin
2019 03 02
https://mojagarderoba.mk/forum/t/63006/strashni-admini-imame-tuka
2019 03 02
nemozam da se logiram na mojot profil https://mojagarderoba.mk/nakitgarderoba-28259 sekogas se logirav so fb, sega nemi dava, morav da otvoram nov, tamu imam nad 450 artikli maka da se stavam site na nov, plus sto vekje lugjeto te znaat natoj profil,si ostvaril kontakti, imas komentarcinje i sega ????
2019 03 19