Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Социјални случувања /

Виц за почеток на новиот ден

Велат дека секоја жена треба да има во плакарот мало црно фустанче. И јас имам – црно е и мало ми е. Имајте убав остаток од денот [:baknez]
2015 08 01
hahahahaahhaah /\ [:baknez]
2015 08 01