Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
На мојот профил, орифлеим производи по екстра намалени цени.... Пониски и од набавните... Не дозволувајте да ви ги грабне некој друг- земете ги вие вашите производи по екстра ниска цена, плус за некои од нив следи дополнителен попуст Ве очекувам [:ubav] [:baknez]
2015 08 07