Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Драги членки и членови, поради одредени промени коишто треба да се имплементираат на сајтот се јавува проблем во кодот којшто резултира со вакви „празни“ огласи. Доколку забележите дека овој проблем се појавил, ве молиме да не објавувате нови огласи додека истиот не се среди. Инаку, доколку имате вакви објави со непостоечки слики, можете да ги едитирате објавите и од ново да ги прикачите сликите. Со тоа сликите би требало најнормално да се покажуваат. Ви благодариме на разбирањето и се извинуваме за сите непријатности што произлегуваат од овој ситен ама битен технички проблем. [:sramezliv]
2015 08 31
Dali Sega toa e sredeno?
2015 08 31
jas imam problem so objavuvanje idea na forumot koga ke kliknam pisuva ups nesto se sluci? [:tazen]
2015 08 31
Ne e sredeno,ne objava sliki
2015 08 31
Da seuste ne e sredeno...!!!!!!!!!
2015 08 31
Нели требаше викендов да биде средено?
2015 08 31
Јас неможам да избришам артикли иако постојано кликам на корпата! Зошто?
2015 10 11
Ne mozam da stavam novi sliki de ve molam ispravite go problemov probuvam so denovi. CEKAM
2015 10 18
Ниту јас неможам да прикачам фотографии 800х600 се.. Дали димензиите се во ред?
2015 10 27
Slikite so denovi veke se preklopuvaat,a sega i devojkite pocnaa da sreduvaat non-stop :)
2015 10 27
Се трудам веке четврти ден по ред да прикачам слика.. Нема шанси! Никако неможам.. Што се случува девојќи???
2015 10 28
Ја замолувам Мицика ако може да ми помогни јас навистина неможам да прикачам ниту една слика се трудам веќе две недели..
2015 11 02
Da se smeni noviov dizajn na moja garderoba pod hotno da go vratite stariot sto pati bese posreden i polesen za rabota...
2015 11 03
Воопшто не можам да прикачам ни најмали слики. Катастрофа е новиов сајт, без никаква прегледност.
2015 11 04
Навистина не е фер ова,имам еден куп работи што сакам да ги објавам никако неможам.. Катастрофа е сајтов.. Се откажувам јас,нема смисла веќе..
2015 11 06
1 2 3 Следно