Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Рачни изработки /

Прекрасни долготрајни додатоци за совршени прослави

Повелете прекрасни прстени за салфети за вашите прослави, слави, родендени, и други моменти. Одберете со време и уживајте во моментите што следуваат. Се изработуваат по ваша желба, и по боја што ке ја одберете Изработувам по нарачка. [slika:12e08569-432f-488b-b311-d00c19856beb]
2015 10 05