Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Рачни изработки /

Збогатете ги вашите прослави, слави, родендени-долготрајно решение

Женички, Повелете прекрасни прстени за салфети за вашите прослави, слави, родендени, и други моменти. Одберете со време и уживајте во моментите што следуваат. Се изработуваат по ваша желба, и по боја што ке ја одберете, по нарачка. 1-20 парчиња ( 30 ден/ парче) над 21 парчиња ( 25 ден парче)
2015 10 05
sovrseno.....sekoja cest!
2015 10 05
Fala Biljance, na poddrska, na drugaruvanje. Sreka e da te znae covek Te gushkam
2015 10 05