Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Друго /

За дистрибутери на козметика и останати производи /

Отворете и прочитајте женски :)

Бидејќи овде сме повеќе жени и девојки, јас како лидер на Авон би прашала дали има заинтересирани за зачленување односно дали некоја од вас би сакала да биде претставник на Авон? Доколку има заинтересирани, пишете па ќе ви објаснам подетално за се :) Поздрав и убав ден :*
2016 03 19