Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Настани, концерти, изложби /

Апел за донации на детска облека

Драги мајки, Доколку имате корисни облеки за девојче две години, џемперчиња, хеланки, јакничка, по некоја играчка или корисна ствар за оваа возраст, а сте волни да помогнете, во моментов има две семејства кои поради лоша економска ситуација би ги прифатиле. Доколку некој сака да помогне, пишете ми во инбокс.
2016 10 16