Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Стари фотоапарати - да ве прашам! :)

Вака девојки имам два стари исправни фотоапарати. Знаете ли некој кој откупува или каде би можела да ги понудам? Ви благодарам :)
2016 12 21
Ako mislite na onie sto ne se digitalni, znaci opticki od pred nekolku decenii, t.n. leica format aparati, nikoj vo MK ne gi otkupuva, ako e redok model na samiot proizveduvac da mu pishete eventualno..
2016 12 25