Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

IZBRISAN MOJ NEGATIVEN KOMENTAR>>>I TUKA LI NE SME SITE ISTI????

Znaci za sekoja osuda i bezobrazluk i neznam do kaj kje odam no ova vaka nema da ostane!!!!NEGATIVEN KOMENTAR KOJ GO OSTAVIV NA ,,POCITUVANATA,, CLENKA MELINA E IZBRISAAAN!!!!DALI VI SE VERUVA????OCIGLEDNO NE SME SITE ISTI NA SAJTOV ZATOA STO NA ODREDENI IM SE BRISAT NEGATIVNI KOMENTARI I KOJZNAE USTE KOLKU NEGATIVNI NA OVAA A I NADRUGI CLENKI IMAAT IZBRISANO, SO STO MANIPULIRAAT SO SITE NAS!!!VE MOLAM ZA SOLIDARNOST I BOJKOT, BIDEJKI STOM E EDNAS NAPRAVENO I I OTKRIENO KOZNAE USTE KOLKU KJE SE PRAVI, A JAS KJE REAGIRAM KAJ STIGNAM.OTKAKO CLENKATA UBAVO I ZALNO PO MENE ME IZIGRA USTE SI IGRAAT I OVIE OD TUKA .SRAMOTA I NEMA VAKA DA OSTANE!!!
2017 01 13
Ajde objasni podetalno za sto si napishala neg.komentar.
2017 01 13
I jas staviv negativen za kupuvanje partal I voda dva dvata mi stojat a clenkite.mi vozvratija neg ni kriva.ni dolzna se.obrativ kaj micika ne reagira.vo pravo si ne sme site.isti tukaa koj sto saka toa pravi
2017 01 13
Se priklucuvam na sajotv i mene me maltertira edna clenka bozemski bitna tuka..i na sekoe glumi zrtva i i gi brisat komentarite..isto taka hjka imav na predhodniot profil radi sto prodavam nova garderoba i slicno..na ovaj prof mi komentiraa od lazen nekoja vrska nemam koja e ..mi stoi a ja informirav micika..definitivno se odkazuvam od sajtov mn negativna energija ..mnogu laznjaci i glumici na koi im smeta nekoj ako funkcionira ako prodava i slicno..jas se odkazuvam..pa neka si pravat temi so recepti za torti radi sho samo gluposti objavuvaat i nikoj nisto ne orodava nikoj nisto ne kupuva i demnat prijavivat se sluzat so gluposti..se izvinuvam na recnikot ama stvarno mn sum iritirana
2017 01 16
Administratorkata micika ..nigde ja nema da go sredi sajtov od lazni profili ..od clenki koi se sluzat SO..ja nema da odgovori koga ke i pises zosto plakjas uslugi a ne se aktiviraat ISTO JA NEMA...a tuka brise komentari a ne e zapoznata so sitoacijata,..ne moze taka..
2017 01 16
Administratorkata micika ..nigde ja nema da go sredi sajtov od lazni profili ..od clenki koi se sluzat SO..ja nema da odgovori koga ke i pises zosto plakjas uslugi a ne se aktiviraat ISTO JA NEMA...a tuka brise komentari a ne e zapoznata so sitoacijata,..ne moze taka..
2017 01 16
Micika od kaj mene izbrisa dva komentari na clenkata Enahena koja sto me zezna so iznosen partal i pritoa mi ostavi komentari od tipot Kucka dosadna, krava, prosjacka, itn. Ja prijaviv i go izbrisaa komentarot. Posle pak komentirase "Negativ" bez obrazlozenie i si stoi toa. Muabetot mi e, da ne si se posluzila so slicen recnik pa zatoa gi izbrisale komentarite?
2017 01 17
I mene mi izbrisa doticnata 'Micika' negativen komentar kaj clenka koja mi prati nasilnik na zakazana sredba pa duri i mi prati poraka vo koja mi bese posoceno deka ako uste ednas ostavam negativen komentar kaj istata clenka bidejki 'slucajot bil resen' (samo se prasuvam kako?? taa seuste funkcionira na sajtov!) mojot profil ke bide izbrisan na sto samo slatko si se iznasmeav :) Sajtov e KATASTROFA!!!
2017 01 19
> moniki4ka: > I jas staviv negativen za kupuvanje partal I voda dva dvata mi stojat a clenkite.mi vozvratija neg ni kriva.ni dolzna se.obrativ kaj micika ne reagira.vo pravo si ne sme site.isti tukaa koj sto saka toa pravi И кај мене стои негативен коментар а членката е блокирана зошто е манипулаторка и ставив два негативни од кој едниот е избришан а кај мене стои нејзиниот ја замолив Мицика и објаснав но не го избриша кај мене...
2017 02 03
istoto i mene mi se desava,,a moite negativni sto gi stavaat poradi sto ne sum im gi dala bas na niv mojot proizvod pisuvaat svasta . Pa fala im
2017 02 05