Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

Spodelete iskustvo

Sakam da znam koe mesto vo Skopje e najdobro za poroduvanje, kakvi iskustva imate vie??Kade ima najgolemo nivo na strucnost i sto mislite za klinikata vo Cair... jas ne sum od Skopje ama sakam tamu da se porodam pa sakam da znam koe mesto da go zemam kako opcija.... Vi blagodaram na site sto ke spodelete Pozdrav :") :")
2017 02 23
mila ne se opteretuvaj.. neka bide bilo kade ama neka e se vo red daj boze i so lesno... jas pred pet meseci bev na carski vo Veles i zadovolna sum.. ete bese hiten carski.. operacija ko operacija kaj i da bev taka ke mi bese.. ti posakuvam samo so lesno da ti bide toa do tebe zavisi..
2017 02 23
Sistina ...prezadovolna i strucnost i profesionalnost. Da ne zboram deka odma stanav na noze iako so carski rez. Ranata veke posle 5 den ne me ni bolese I povtorno da biram pak istoto bi go izbrala vredi za sekoja para
2017 02 24
i jas stanav na noze posle 24h, sekade e taka, na treti i cetvrti den vekje bev aktivno stanata sama u wc sama tamu odev na banjanje, na 5ti den bev doma , a me pravea carski vo Veleskata opsta bolnica :)
2017 02 24
А колку чини породување во Систина?
2017 02 24
da pogodam ? od 3 do 5000 evra :) a kolku u drzavna ? 0denari :)
2017 02 25
abe sekoj bira kaj ke se poraga normalno ako veke biras po drzavnite najdobro Cair...so lesno !!!
2017 02 26