Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

Da pravime rendgen na artiklite!

Najseriozno,znam deka nema da bidam poddrzana ama toa ne e ni bitno sega .Ne se cuvstvuvate li nekogas kako lugevo da se izzivuvaat so vas samo za da vi kupat nesto? Ke stavite 5 sliki od site mozni agli,opis dimenzii,cena i toa ne e dovolno za da se uvidi kakov e prozivodot? Imam cuvstvo kako da treba da bidam maltretirana nonstop za da dobijam bedni 300 denari. Ima li seuste nekoi koi klikaat go sakam ova i ostavaat podatoci? Dali e do nas ili ne znaat sto sakaat? Ve molam prosvetlete me,stvarno e maltretiranje!
2017 03 10
Da, imas pravo, gi ima takvi clenki, no ne e za maana, bidejkji gi ima ovde mnogu clenki koi prodavaat bukvalno partali, pa ne e na odmet da se bide pretpazliv. Sekoja cest na clenkite so koi imam sorabotuvano, I nsvistina mi prodale salam obleka, socuvana, cista, a ne retko se imam razocarano od clenki koi imaat po 200-300 pozitivni komentari a mi prodale partali. Ne znam od kade im tie pozitivni komentari.
2017 03 12
Pretpazliv da,ama voobrazen e drugo ☺
2017 03 13
da,da mi se slucuva posle eden kup sliki od site agli,dimenzii duri i na dlabocina na dzebot,sto voopsto ne mi e problem,na kraj kraevi ako sakam da prodadam.mora da odgovoram na baranjata na kupuvacot......ne e problem i ako se predomisli i ne kupi.....no problem mi e koga bez zbor ke ja snema,ni A ni Dva !!!! Znaci prasala,jas sum dala odgivori i treba da se kaze edno blagodaram,samo tolku,ne treba poveke Taka da mila ne se razocaruvaj ni se slucuva na site :)
2017 03 13