Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Голема маса + 6стола

Екстра квалитет, дрво. Масата има дополнително дел за продолжување на средина. Во моментов не можам да прикачам слики овде па повелете во порака. Заедно =15.000ден.Поединечно по договор. Купени двојно од оваа цена.
2017 04 17