Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Нега за тело, убавина, козметики /

Шминкањеее...

Здраво женски, дали знаете енкој козметички салон во регионот Лисиче, Ново Лисиче за свечена шминка??? Итно ми е а немам искуство со тоа па се отепав барање а многу ми е итно :)
2017 09 06
Ima na sajtov edna e vojka vidi na search so zbirot sminka moze ke ti izleze.
2017 09 07
Ja najdов pod kirilica професионална шминка, се вика тиннка
2017 09 07
I jas sum tuka da se prijavam 😁
2018 03 29