Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Социјални случувања /

Поклонувам алишта за бебе

Здраво мамички. Пред некое време дел од алиштата на керками ги ставив на продажба, но се сетив дека доколку ги подарам на некоја мајка би и завршиле голема работа и би видела насмевка на нејзиното лице. Доколку некоја мајка има потреба од алишта за бебенце до година ипол нека ме контактира во порака.
2017 10 13
zdravo mamicke dokolku ti stojat seuste alistata bi mozela mene da mi gi pratis jas imam kerkicka od dva meseca sekoe parce obleka e dobredojdeno kako majka znaes i samata ♡
2018 01 27