Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Прашање до членките

Здраво, сакам да прашам дали до сега ви се има случено некоја од членките да купи нешто од вас и потоа да го продава по многу повисока и нереална цена ,( притоа да лаже за состојбата на производите ) ?
2018 01 12
Ne sum.primetila takvo nesto dosega, no i da se sluci toa ne bi me voznemiruvalo dokolku clenkata sto kupila od mene bila korektna i podignala navreme.....sto ke pravi ponatamu so artiklot e nejzina rabota, jas so prodavanjeto sum go otugjila toj predmet od mene i ne bi trebalo da me zasega :) Toa e moe mislenje
2018 01 12
Jasno definitivno,gledam clenki koi artiklite sto gi gledam po profil gi kupile,potoa istite gi preprodavaat so duplo poskapa cena,nivna rabota no smesni mi se,za zaljene,pritoa negiraat deka od tuka gi kupile,abe ajde u gj...za tie pari u maalski butik ke kupis 3 artikli,ke menjas, jasno marka ne se,no nekoja kopija mhm,od ovde 1en artikl,cena izgor,,pritoa ili ispran,nosen,tvrdat nov,novcatm,uuuzzas,no mozebi i da si dobiete za u kanta artikli,ako ne si gi vidite,ili probate na lice mesto.
2018 01 12
Да јас ве разбирам, но не е фер спрема членките,некој да купи од мене нешто за после некој ден одма да го препродава за многу поскапо. Значи дека на членката не и ни било тоа потребно туку и била целта да си ги препродава работите.
2018 01 12
> 123***: > Да јас ве разбирам, но не е фер спрема членките,некој да купи од мене нешто за после некој ден одма да го препродава за многу поскапо. Значи дека на членката не и ни било тоа потребно туку и била целта да си ги препродава работите. ne e fer milaa
2018 01 12
Da mi se slucilo i toa povejke pati... sekako deka ne e fer no toa e toa na cest neka mu se parite :)
2018 01 12
Jas bas denes imav takva situacija, sreka sto sum pocesto na sajtov pa tocno znam koj artikli se prodale...nedostatoci...cena..clenkata sakase da prodade artikal od sajtov koj tocno znam koja mu bese cenata i sto nedostatok imase i toa po duplo povisoka, iako ona tvrdese deka e bez nadostatok.,no koga i kazav deka nema po kargo da odi ke si go zemam licno e togas ispadna deka ima nedostatok na mesto na koe tocno znaev kade e, zalno no toa e toa... oci otvoreni clenki!
2018 01 12
Zdravoo nova sum na sajtot. Sakam da prasam zosto nemozam da dodadam nov artikl
2018 04 12
Zdravo sakav da ve prasam kako doagate do odredeni artikli od clenki koi veke podolgo vreme ne se aktivni i ne citaat poraki. Gi ima dosta takvi clenki. Ne e ostaven kontakt broj za polesna komunikacija. Tolku mi e krivo a sakam da si iznakupam ndkoi raboti😣☹😟
2018 06 18
Nekogas i kaj mene ne stignuvaat mail poraki ama proveruvam direkno na sajtov i togas gledam deka mi stignale.Neznam sto se slucuva dali e do sajtot ili mojot mail nesto ne e kako sto treba.
2018 06 21
> 123***: > Здраво, сакам да прашам дали до сега ви се има случено некоја од членките да купи нешто од вас и потоа да го продава по многу повисока и нереална цена ,( притоа да лаже за состојбата на производите ) ? da, artikli od kaj mene zemeni ili sto sum dala na podarok gi preprodavaat za nekoja navistina bezveze cena.a ako jas zemam nesto od sajtov a pri toa ne mi odgovaralo go stavam na sajtov i go nudam kako podarok zasto smesno e da preprodavam
2018 10 05