Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

Женски часовници Сеико (Јапан) и Кандино (Швајцарија)

Квалитетни, модерни, скапи марки. Платени 200 евра. Ако им ставам батерија цената е за сеикото 2500, на Кандиното 3500.
2018 01 21
> AnaJana: > Квалитетни, модерни, скапи марки. Платени 200 евра. Ако им ставам батерија цената е за сеикото 2500, на Кандиното 3500. Ve molam za poubavi fotografii ako ne vi e problem od poblisku nisto ne se gleda ! Blagodaram
2018 02 03