Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Соопштенија, новости, коментари од модераторите /

ВО ВРСКА СО ПРОФИЛНИ СЛИКИ И СЛИКИ ОД ОГЛАСИ ШТО НЕ СЕ ГЛЕДААТ

Здраво, сега добив информација дека сликите што не се појавуваат се избришани бидејќи се многу стари, односно прикачени пред долго време. Бидејќи на сајтот секојдневно има нови слики и огласи, брзо се полни слободниот простор што го имаме на располагање па така сите постари слики (профилни или слики од огласи) се отстранети со цел да се направи простор за нови. Така што само прикачете нова профилна слика и се' ќе биде во ред. Исто така, наскоро и огласите чиишто слики не се гледаат ќе бидат избришани како што ме известија. Благодарам на разбирањето и се извинуваме за непријатностите. Поздрав
2018 04 27
Super,redno e da se sredat malku profilite,da se izbrishat starite raboti.
2018 04 27
Kaj mene seuste ima problem.😏
2018 05 14
Brisete gi artiklite koi se oznaceni kako prodadeni, dzabe go zafakaat prostorot...
2018 05 21
Da I neaktivni po 6, 5,4,3,2 gidini profili
2018 05 25
Dali povtorno ima nekoj problem so slikite, kaj mene nisto ne izleguva, nitu edna slika od mojot a ni od drugite.
2018 10 13
Девојки сакам да ве прашам што може да биде проблемот што неможам да ставам слики на профил???? Ве молам помогнете
2018 10 14
Tolku se lugeto fer Ukluceni se celo vreme. I da falat sliki .sramita
2019 02 20
https://mojagarderoba.mk/items/obleka/565187/admin
2019 03 02
Зошто не може да се прикачат слики преку мобилен телефон?
2019 03 04
Здраво, На мојот профил не стигнуваат пораки во "Разговори". А на меил добивам нотификации дека членки ми испратиле порака. > micika: > Здраво, > сега добив информација дека сликите што не се појавуваат се избришани бидејќи се многу стари, односно прикачени пред долго време. Бидејќи на сајтот секојдневно има нови слики и огласи, брзо се полни слободниот простор што го имаме на располагање па така сите постари слики (профилни или слики од огласи) се отстранети со цел да се направи простор за нови. Така што само прикачете нова профилна слика и се' ќе биде во ред. Исто така, наскоро и огласите чиишто слики не се гледаат ќе бидат избришани како што ме известија. > Благодарам на разбирањето и се извинуваме за непријатностите. > Поздрав
2019 03 13
> violeta: > Зошто не може да се прикачат слики преку мобилен телефон? vidi kolku GB e? moze da se prikacat sliki samo do 2GB.
2019 04 22
ZDRAVO , KAKO SE BRISE PROFIL NA MOJAGarderoba molam?
2019 05 05
a inboh zosto ne odgovarate, kako da mi se izbrishe stariot profil???? > micika: > Здраво, > сега добив информација дека сликите што не се појавуваат се избришани бидејќи се многу стари, односно прикачени пред долго време. Бидејќи на сајтот секојдневно има нови слики и огласи, брзо се полни слободниот простор што го имаме на располагање па така сите постари слики (профилни или слики од огласи) се отстранети со цел да се направи простор за нови. Така што само прикачете нова профилна слика и се' ќе биде во ред. Исто така, наскоро и огласите чиишто слики не се гледаат ќе бидат избришани како што ме известија. > Благодарам на разбирањето и се извинуваме за непријатностите. > Поздрав
2019 05 16
i jas istoto se prasuvam, prasav i inboh do glavnite ne mi odgovaraat 😖😞 > katerinaa: > ZDRAVO , KAKO SE BRISE PROFIL NA MOJAGarderoba molam?
2019 05 20
1 2 Следно