Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

Објаснување

Извинете на сите што не реагирав на пораките овој период, не бев тука и не го користев профилот. Повелете, повторно сум активна, пишете ми и ќе се договориме за се што сте заинтересирани. Ве очекувам <3
2018 06 13