Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Знае ли некој?

Да ве прашам знае ли некој дали ќе работи утре каргото во Скопје? Фала :)
2018 06 15
Da, kje raboti isto kako sekoja sabota mislam do 13 ili 14 chasot.
2018 06 15
Fala mnogu <3
2018 06 15
:*
2018 06 16