Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Нега за тело, убавина, козметики /

Искуство со Палете фарба за коса.

Дали некоја ја користИ и какво искуство има со палете фарбите,?
2018 07 10
Jas prethodno se farbav so palette crna, za 2 nedeli se gubese sjajot i bojata cela mi pagjase.. Isto taka i so sajos duri ni tolku ne potraa Sega se farbam so farba od 60den aroma color i sto pati potrajna mi e.. Sepak probaj si moze da e i do mojata kosa Konkretno zboruvam za crnata, druga boja nemam probano
2018 07 14