Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Барам /

Baram krevet poloven

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/909963fa1bb7b896c274a9950abaa89b.jpg)
2018 08 12
> zakisitnik: > ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/909963fa1bb7b896c274a9950abaa89b.jpg) види во катче за мајки има од членка laska6
2018 08 12
Laska6 e prevarantka, vnimavajte.
2018 08 15
> AnaJana: > Laska6 e prevarantka, vnimavajte. Od kaj mene do sega sve so ima kupeno ima na vreme plateno .
2018 08 18
Toa sto go prodava e problemot.
2018 08 25
После тебе имам продадено многу и никој се нема пожалено а тоа шо ти сакаш нешто од кога ќе го земеш уништеш и да враќаш ...тоа си е твој проблем со самата себе! Поздрав :)
2018 08 26
Mi prodade navodno nekoristeni hulahopki za veni od germanija po mnogu visoka cena spakuvani vo kese. Deluvaa novi I neotvoreni. I vo prodavnica hulahopki ne otvaram. Koga gi otvoriv doma vidov deka se raspagaat. Ne odgovarashe veke po telefon I ne mi vrati pari. A ti prativ osven pari I poklon nov parfem kako sto me zamoli oti si vo kriza. Sekako otkako objaviv fotografii I te blokirashe nekolku meseci administratorit ti dojde pamet I nemash namera pak da go povtorish istoto. Bidejki lesno se lociraat luge a osobeno prevaranti vo Kocani.
2018 08 29
Како прво немаше никаков поклон друго ти ги доби нови! Трето воопшто не сум блокирана била четврто не плачев не кукав како тебе за бришење на негативен коментар петто ти беше доставено на рака шетто не беше пакувано во никакво ќесе си беа во оригинална кутија седмо од кога си кажа и самата дека ги имаш перено во машина за алишта :))) сама се издаде дека гинимаш уништено осмо ако не разбираш германски да прочиташ начин на одржување можело е да прашаш или да потражеш некој да ти преведе девет никој не е будала тоа шо му го дадеш здраво да ти го униште и да му го примаш назад уништено поради негова грешка десет сега слободно можеш да лажеш измислуваш оцрнуваш колку сакаш ....знаеш...ич немам време да се замарам со луге од карактер како тебе...нит лечам комплекси нит се трудам да оцрнувам некој нит се замарам секој со свој ум и јас имам добивано и уништени работи и со мали фалинки ама изгледа ненми фали нешто друго па да се замарам да ги оцрнувам а помалку па да земам од некој нешто ново да му го уништам по своја вина од шо ја незнам што како и да тражам да му го вратам. Секогаш нагласувам кога нешто не е во ред зошто претходно проверувам ако на некој не му смета го зема ако не не и тука нема ништо нејасно. Поздрав и остани ми со здравје !немам време за тебе и такви личности како тебе и слободно оцрнувај колку што сакаш не ме интересира :))
2018 08 30
некогаш нема да сме задоволни и кола нова од салон да купиме...ќе и најдеме нешто да и фали...овде никој недава гаранции ама интересно е...некогаш нешто што ми стои ќе го заменам за нешто што ќе ни е корисно.. бар така јас ја разбирам странава...
2018 08 30