Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Продавници, артикли, распродажби /

Самсунг смартфон за џабе! ☺

Дечки, продавам Самсунг смартфон андроид по симболична цена. Постар модел ама топ! Само за Скопје, не пракам карго и е за продажба, не за размена. Повелете ☺ http://mojagarderoba.mk/items/dodatoci/508588/samsung-eftin-celosno-ispraven ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/12f131afa843d3e62fc48d4a50c47d26.jpg)
2018 08 15