Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

ПРОБЛЕМ СО ПРИКАЧУВАЊЕ НА СЛИКИ???

ИМА ЛИ УШТЕ НЕКОЈ ПРОБЛЕМ ТАКОВ???
пред 12 дена, 22:01
I jas ne mozam da prikacam sliki.
пред 11 дена, 11:37
Јас не можам веќе подолго време 😣😣😣 Дали дозна некој во што е проблемот?
пред 11 дена, 11:54
i jas nemozam ni vcera ni denes....
пред 11 дена, 14:04
jas od vcera ne mozam da stavam sliki
пред 11 дена, 14:28
Да и јас го имам истиот проблем
пред 11 дена, 17:01
Ајде да пријавиме кај мицика тогаш неможам ниту во порака кога ќе ми побара некој да испратам никако не сака па ако можат нека го поправат проблемот не е прв пат но до сега брзо се решавал колку се сеќавам
пред 11 дена, 19:57
seuste ne e resen problemot so prikacuvanje sliki
пред 11 дена, 20:27
I jas go imam istiot problem
пред 11 дена, 20:56
Јас пријавив кај мицика но гледам дека некој 9дена не била на сајтов сега незнам дали она дали друг се грижи но од такт се вадам 2 дена неможам ништо да постирам пробав и од мобилен и од комп и од таблет несака од никаде мислев да не е до пребарувачот и тоа пробав на сите нејќе се надевам брзо ќе средат
пред 11 дена, 21:37
off so ke pravime vaka 😏😏😥☹☹☹☹
пред 11 дена, 22:59
Jas prv pat objavuvam, koga se obiduvam da prikacam nov proizvod mi pojavuva uporno greska vo polinjata za materijali i oznaki. Kako da vnesam?
пред 11 дена, 00:40
Isto i jas imam problemi so prikacuvanje sliki, koga kje probam da postavam se vcituvaat i po 20 minuti... :/
пред 11 дена, 03:10
I jas ne mozam da prikacam nisto od vcera eve i sega
пред 10 дена, 13:18
Isto
пред 10 дена, 15:08
1 2 3 Следно