Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Da ve zamolam !!!

Site onie sto ke pritisnete go sakam zosto ne ostavite br.kontakt ili podatoci da vi se isprati istoto ili vo sprotivno ne pritiskajte deka go sakate 🤔 mi se slucuva istiot clen po dva dena mi vika pa ne ste fer ste go prodale a ne pisuva nisto osven go sakam imajte razbiranje deka komunikacijata e bavna na m.g pa pisete tel.bi se dogovorile pobrzo i nema da imame nesoglasuvanje 😉 ubav den
2018 10 15
Da ili prasanje sto i da e da bideme sigurni deka stvarno se zainteresirani za proizvodot pa da im dademe prednost a ne taka prazna poraka ❤️
2018 10 15
Мене на самиот профил ми го пишува бројот одсекогаш па ретко кој го користи тоа а ми се случило по една недела да се бркаме со членки за договор но тоа е :*
2018 10 16
> Maffin507: > Da ili prasanje sto i da e da bideme sigurni deka stvarno se zainteresirani za proizvodot pa da im dademe prednost a ne taka prazna poraka ❤️ Da ama i na prasanje isto ke mi kaze dimenzii na pr.i sea jas vadam se za da i izmeram i prakam dimenzii i na kraj ni odgovara ni fala epa ne me maltretiraj togas da meram i gubam vreme
2018 10 16
> gabivasilevska: > > Maffin507: > > Da ili prasanje sto i da e da bideme sigurni deka stvarno se zainteresirani za proizvodot pa da im dademe prednost a ne taka prazna poraka ❤️ > Da ama i na prasanje isto ke mi kaze dimenzii na pr.i sea jas vadam se za da i izmeram i prakam dimenzii i na kraj ni odgovara ni fala epa ne me maltretiraj togas da meram i gubam vreme Lele isto i mene mi se slucuva haha ni fala ni ne mi odgovaraat dimenziite ni nisto ... :|
2018 10 18
Da vi se izvinam na ostanatite clenki na pocetokot. Nova sum i se uste pravam greski ama nisto ne e namerno. I od sajtot imav reagiranje i tamu se izviniv i se nadevam ke prodolxime ponatamu. Na edna moja slika bel fustan so sari denes popraviv nekoi informacii koi otposle gi zabelezav ne mislejki deka toj ke otide prv na stranata. Ne mi e bila namerata pak da go prostiram koga veke go imav. Se nadevam kenaidam na razbiranje Onapred viblagodaram i uste ednas vi se izvinuvam na site. Se nadevam na druzenje .Pozdrav do site.
2022 09 11