Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Za Nateto19

Mnogu odamna si gi istrosiv komentarite pa si zedov za pravo Kako Edna od postarite clenki,javno da se zablagodaram.Fala mnogu srcka ,ne otvoram najlon da vidam ,ni da probam zosto ti veruvam na opis,na kvalitet ,stranata zivee blagodarenie na tebe :)))
2018 11 12
Jas se priklucuvam kon ubavite zborovi za Nate ♥♥♥ Mislam deka niz cela Makedonija ima po nekolku rala cevli od ubavoto profilce ;) Pozdrav od mene - do dvete :* :*
2018 11 12
pred 5 minuti bese srckata i po koj znae koj pat N° 1 obuvki ni donese....happyyy🌸👭❤
2018 11 12
Само пофални зборови за Нате! Искрена и најфер! <3 <3
2018 11 12
Podobri artikli od Nate nema na stanava! Broj 1 e! Neznam kolku para obuvki imame zemeno od nea od samiot nejzin pocetok! Javno i se zablagodaruvam i jas za dosegasnata sorabotka <3 <3 Srce od devojka ,cesna ,iskrena,navremena! Sto uste da se kaze!
2018 11 12
Se e kazano prethodno.Mi ostanuva samo da se priklucam kon ostanatite. Navistina prekrasna devojka! Poveketo ne ja znaeme licno,no dovolno e pisana poraka ili tel.kontakt I se vi e jasno so kogo si imate rabota. Pozdrav do site!
2018 11 13
Ama me ispofalivteee..Vi blagodaram na site za ubavite zborovi i da mi ostanite verni kupuvachi uste dolgi godiniii.Backi do site.Ve sakam <3 <3 <3
2018 11 13
> nateto19: > Ama me ispofalivteee..Vi blagodaram na site za ubavite zborovi i da mi ostanite verni kupuvachi uste dolgi godiniii.Backi do site.Ve sakam <3 <3 <3 ❤👭
2018 11 13
Nateto e vistinsko osvezuvanje na sajtot.Od prviot den koga se pojavi na MG za mene e N -1 na sajtot. Veke pisuvav javna blagodaranost,no naseto devojce e premnogu skromno pa me zamoli da ja izbrisam temata. Uste edna pozitivna strana na nasata plemenita Nate.
2018 11 14
<3 <3 <3 <3 <3
2018 11 14
Sega uste administratorot na stranata da nadopolni koga nayteto ke dobie nova roba da dobivam poraka na mobilniot. Duri da poglrdnam tie se prodale. Inaku toa sto go nacekav e supe. Vistinska lotarija :")
2018 11 16
<3 <3 <3
2018 11 22
Sekogas koga odam na stranata prvo provervam sto ima novo kaj Nateto . Pozdrav Nate najdobra si.
2018 12 12