Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Филмови, книги, музика /

Продавајте книги ТУКА!

[slika:5094ffe0-f00a-4b4a-8a92-7ecfcbfb9ac9] cena 50 denari
2013 07 23
[slika:b2a59fe7-6666-495b-8fa2-a1d172ad6154] cena 50 den
2013 07 23
[slika:3e25022b-35c9-4f13-bdff-ef407bd0a803] cena 50 denari
2013 07 23
[slika:430d22a7-237d-4d82-b922-b5f1ba47da78] cena 50 denari
2013 07 23
[slika:e50caaf7-6e50-4975-8d9d-32588043934b] cena 50 denari
2013 07 23
[slika:2a2be9ca-4450-4d5e-ac97-94d49310bcd2] cena 50 denari
2013 07 23
[slika:ac788451-6504-47a4-b3ca-a576e731f923] cena 50 denari
2013 07 23
[slika:908bd720-be7c-45a1-b2be-9e0fd1f64e01] cena 50 denari
2013 07 23
[slika:6d418068-3bde-49c7-83bb-bb149119e614] cena 50 denari...nova!!!
2013 07 23
[slika:d44446c9-f48b-4b38-ac88-ab38014b1207] cena 350 denari
2013 07 23
[slika:64d9f99e-5c41-4d65-b11f-75521ace2e28] golem format, tvrd povez,280 strani,strucna literatura, nova!!! Cena po dogovor
2013 07 23
Некои се само разгледани, некои прочитани ама повеќето од овие останале нови шо се вика неотворени :) најчесто на саем на книга купувам огромна количина и веќе се натрупав а и имам правило дека ако не ја прочитам во рок од 2 недели откако ќе ја купам, никогаш нема да ја прочитам :) Така да ги продавам следните (понудете цена): 1. Антонио Табуки - Загубената глава на Домашено Монтеиро 2. Платон - Кратил 3. Шекспир - Венецијанскиот трговец 4. Бележниците на Леонардо Да Винчи 5. Карл Густав Јунг - Психологијата и уметноста 6. Ернест Гелнер - Нациите и национализмот 7. Ј. В. Гете - Фауст (2те книги) 8. Аристотел - Никомахова етика 9. Витомир Митевски - Античка епика - Хелада и Рим 10. В.Г Ерман и Е.Н Темкин - Митовите на Стара Индија 11. Р. Л. Стивенсон - Д-р Џекил и мистер Хајд 12. Маргарет Етвуд - Пролетната песна на жабите 13. Блаже Миневски - Требаше да се сликаме пред да се замразиме 14. Венко Андоновски - Папокот на светот За некои би направила и размена, понудете цена или понудете книга/книги за размена во инбокс па ќе се договориме. п.с апаратото моментално не ми работи, затоа се изнапишував, деновиве ако сака некој ќе му пратам и слики ;) поз
2013 07 25
Zdravo zenski :) bi ve zamolila dokolku nekoj prodava knigi od nikola sparks (osven stranici za nasata ljubov, vistinski vernik,cekori za sekavanje), aleksandra poter, dzuli dzejms ili nekoi drugi od sakam knigi ili kako romanticni komedii i cik lit neka mi pise vo inbox :) Pozdrav [:jazik]
2013 07 25
Продавам збирка по математика за 3 година средно ,за гимназиско образование пишува на неа.На предната корица има цртано неколку срциња со молив и делува малку стара но збирката одвнатре е нова и воопшто не шкртната,ниту од внатрешноста на кориците.ниту на страниците,ниту на задната корица.Ја продавам 100 денари повелете слики---> [slika:28dcd182-7694-43a2-9fe6-427ddf266341] [slika:c5f4f018-26f3-427e-8cd2-40f607f938f5] [slika:0dc60561-aac9-48e7-a95e-fb7683ad15d3] [:smesko]
2013 07 28
Knigite od E. Gilbert jas gi imam interesni se posebno prvata procitaj gi ne si gi prodavaj neprocitani.A ima i film vrz baza na jadi, moli se i uzivaj so dzulija roberts mnogu interesen.
2013 10 28
Претходно 1 2 3 4 5 6 Следно