Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Mislam deka treba ..

Mislam deka slikite postari od 2-3 godini treba da se izbrisat od stranava da bide popregledno
2019 02 26
Jas bi predlozila slikite postari od 6 meseci ☺ Imav eden slucaj novi bluzi i novi pantaloni ama objaveni nekoi si godina dena predhodno i si ja preprashuvam devojkata vika da da novi se kako gi gledas na slikite takvi se Si gi podigam od kargo koga shto da vidam iznoseni iznoseni imase edno dukserce ako vi se veruva rabovite duri so dupki padnata boja abe ko od kontinjer izvadeno maicite razvleceni so po nekoe dupce ne i ostaviv negativen komentar ama eden dolg period od godina dena se izgubiv od sajtov
2019 02 27
ovde kako sto gledam nema. admin na stranava a ne pak da se brsat sliki ne e uklucena a i da se uklici nisto ne prai definitivno ma stranava i treba NOV admin da se posveti poveke i da dade doprinos a ne vaka!
2019 02 27
> AnnaBanana: > Jas bi predlozila slikite postari od 6 meseci ☺ > Imav eden slucaj novi bluzi i novi pantaloni ama objaveni nekoi si godina dena predhodno i si ja preprashuvam devojkata vika da da novi se kako gi gledas na slikite takvi se > Si gi podigam od kargo koga shto da vidam iznoseni iznoseni imase edno dukserce ako vi se veruva rabovite duri so dupki padnata boja abe ko od kontinjer izvadeno maicite razvleceni so po nekoe dupce ne i ostaviv negativen komentar ama eden dolg period od godina dena se izgubiv od sajtov Si trebala da ostavis negativen, bidejki ke se izgori i nekoja druga clenka, a vaka ke znaeme so koj si imame rabota
2019 02 27
> ananikol: > > AnnaBanana: > > Jas bi predlozila slikite postari od 6 meseci ☺ > > Imav eden slucaj novi bluzi i novi pantaloni ama objaveni nekoi si godina dena predhodno i si ja preprashuvam devojkata vika da da novi se kako gi gledas na slikite takvi se > > Si gi podigam od kargo koga shto da vidam iznoseni iznoseni imase edno dukserce ako vi se veruva rabovite duri so dupki padnata boja abe ko od kontinjer izvadeno maicite razvleceni so po nekoe dupce ne i ostaviv negativen komentar ama eden dolg period od godina dena se izgubiv od sajtov > Si trebala da ostavis negativen, bidejki ke se izgori i nekoja druga clenka, a vaka ke znaeme so koj si imame rabota Мила тоа беше членка со околу 100 позитивни коментари може ете сум била единствена што ме зезнала многу се разочарав штом еден член нели со висок рејтинг ти направи тоа губиш доверба во се што е на сајтов ☺ друга работа си викам види колку позитивни кој ке верува на мојот еден негативен... Е сеа така се уклучувам од време на време што не носам објавувам со ниски цени зашто кога ја донирав си ја најдов после на бувљак гардеробата топтан и тоа од нели луѓе што ги познавам 😂
2019 02 28
Ааа и кога сме кај "мислам дека треба" јас мислам дека многу му фали опцијата на сајтов "блок" и кога ке не зезне некој стај му блок 😊или оние по 2-3 пати што не влечкаат на -10 на средба и не доагаат откажуваат па молат кукаат чувај ми го чувај ми го 😁 ма и на нив блок ! Ех пуста желба за "блок" 😁
2019 02 28