Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

Sto e so cenive ?

Povelete razgledajte ,ne sudete po slikite ne sum nekoj slikar pada go filcam artikalot vo zivo e drugo :)
2019 08 08
se soglasuvam so mn clenki, postojat profili so niski ceni a rabotite se novi, ednostavno kupeni no ne si ja nasle svojata upotreba taka da i mojot profil e dobredojden za site plus sum raspolozena i za dogovor na cena ako nekoj artikal e so povisoka cena POVELETE 💐💕
2019 09 21
Imam novi artikli so epten pristojni ceni, no nekako so skepticizam se gleda na niskite ceni Artikli so etiketi i so ceni po 10 evra i pak ne odi, no zatoa na Fb odlicno odi, taka da poleka poleka site ke ja napustime MG ako taka prodolzi Povelete na mojot.profil i ovde i na FB ,imam.odlicna nova Italijanska garderoba i obuvki po super eftini ceni
2019 09 22
Jas prodavam detski alista i toa pocnuvajki od 50 denari,ne deka se so maana tuku za sekoj da si dozvoli da kupi nesto .Alistata se skoro novi ,se znae decinja odma gi narasnuvaat i pak nikoj mozi i je gi otvora radi cenata.Gledam ceni u vis i se cudam,tolku visoki ceni za Second Hand ,preterizam.Sekoja godina se pomalku i pomalku ima prodazba na ovoj sajt i cisto sumljam deka i ke prodolzi so rabota,kako sto mi izgleda voopsto nikoj ne go kontrolira.Eden kup izmami od clenki,ne podigaat pratki a gi naracuvaat-luge bez sram,i sto uste nema.
2019 11 09
Cenite vrtoglavo rastat 🙄 daj malku sledete sto po kolku se prodava na pazarot, ne preteruvajte! gledam patiki sto i vo sport m ili sportvision se istata cena. i da se novi, zosto bi gi kupil nekoj od vas za taa cena, ke si gi naraca od niv direkt bez da plaka za dostava 😘
2019 11 11
1 2