Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Regaine за мажи

Верувам дека повеќето од вас имаат слушнато за германскиот продукт Regaine и знаат дека е единственото средство во светот против опаѓање на коса кое е научно докажано дека во 95% од случаевите навистина делува. Неговата главна состојка е миноксидил. Состојка која е многу моќна во својата функција, клинички и научно докажана дека помага во повторен раст на косата и кај мажи и кај жени. Во светот веќе 20 години важи за единствено средство против опаѓање на коса и повторен раст кое навистина делува. Резултати се гледаат после вториот месец. За овој продукт има многу позитивни коментари низ интернет од искуства на луѓе кои го користеле и се презадоволни. Слободно истражувајте низ google и ќе се уверите во тоа. Купен е во Германија во аптека за 80 евра, искористен е само еднаш и се продава 50 евра. (има уште неколку слики што не успеав да ги ставам, на сите заинтересирани ќе им ги пратам во инбокс). ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/7a935b44ad43f646c7b8a8fce55c9909.jpg)
2019 03 20