Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Друго /

Разговори /

Ми пречи: дополнете

1. Ова е група за половна гардероба, ама тоа не значи дека ѓубрето од дома треба да го изнесувате за продажба. 2. Престанете да ставате слики за производот што сте ги симнале од интернет. Сликајте го и ставете слики, сакаме да производот да го видиме во реалност. 3. Толку за сега, али може ќе дополнам/ете со уште нешто плус.
2019 08 09
Неможе да се каже дека пречи ама многу иритира се бараат димензии па дополнителни слики па го резервира и на крај се губи не враќа на пораки а се уклучува...
2019 10 12
Продавав чизми чиста кожа 200мкд, имаше 50 преписки и 30 слики побарано, ги спуштивме на 150мкд, за да после 2 дена допишување да каже, не ми се допаѓаат. Па жено, ако за 150мкд бараш Гучи нови од продавница, опрчи се. Поради вакви купувачи (кои мора да признаам дека ги има многу) си ја повлеков робата и одлучив да си ја сочувам бидејќи навистина е неискористена. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/bee8b72bba3a484b901b87e2884e14da.jpg) Некои навистина не заслужуваат да се тука.
2019 12 05