Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Продавам мало компактно биро

Секаде го збира, со долна плоча што се извлекува за тастатура и сл. Од страна за деск топ компјутер. Купено во форма идеале 60 евра. Се продава 900 ден. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9398b26c8dab692a5daf232a868b7a7c.jpg)
пред 4 дена, 11:44