Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Драги членки, намалени се цените на некои од парчињата на мојот профил. Нови, квалитетни, неоштетни и убави прачиња облека. Повелете, видете и слободно пишете за било каква информација :) Ви посакувам убав ден на сите <3 * https://mojagarderoba.mk/items/obleka/603656/kimono-tunika-namalena-cena * https://mojagarderoba.mk/items/obleka/603906/fustanche-mango-so-poklon-lanche-namalena-cena * https://mojagarderoba.mk/items/obleka/607520/nametka-za-plazha
2019 08 13