Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Продавници, артикли, распродажби /

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Драги членки, намалени се цените на некои од парчињата на мојот профил. Нови, квалитетни, неоштетни и убави прачиња облека. Повелете, видете и слободно пишете за било каква информација 😃 Ви посакувам убав ден на сите ❤️ * https://mojagarderoba.mk/items/obleka/603656/kimono-tunika-namalena-cena * https://mojagarderoba.mk/items/obleka/603906/fustanche-mango-so-poklon-lanche-namalena-cena * https://mojagarderoba.mk/items/obleka/607520/nametka-za-plazha
2019 08 13