Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

Права кожа ретро фотеља

Удобна но нас ни е тесно. Темно кафена јака кожа. Лесно се транспортира пошто се вадат раконаслоните и грбна и долна перница. Може со поголема кола да се транспортира. Цена 1200 денари. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/da6b0703b5fe03b63ee87129e65fdd0b.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a1d9aff7ec92ca8cc41fe5537ca1c279.jpg)
2019 08 13