Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Prodavam nov velosiped zenski

Kupen e pred 1 god i ne e vozen voopsto. So delovi od folija e. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/e557573a58bd10bd9bf5bdcb519c194d.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/31fc482add2c8d0d9f6a4c03b86ff490.jpg)
пред 26 дена, 20:49
Cena
пред 26 дена, 22:38
????цена
пред 26 дена, 01:53
Нов е 6000, може за 4000 ...
пред 26 дена, 10:39