Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

Prikacuvanje

Dali seuste ima problemi so prikacuvanje ili samo kaj mene ?
2019 09 21
da seuste ima
2019 09 21
Ima da
пред 28 дена, 19:39
Бидејќи гледам дека повеќето од вас правите фб страни или инстаграм профили,зошто не направите група на фб во која ќе може да се приклучат членовите од сајтов и на тој начин ќе има поголема прегледност и посетеност? Вака ,има еден куп новоотворени профили,невозможно е да се следат сите. Кој може нека направи една затворена група,нека има некој администратор кој ќе одобрува влез(онака како што функционираат повеќето групи на фб). Колку за информација,и српскиот сајт не функционира исто како и нашиот. Додека не проработи,кој може и има желба и време,нека направи група.
пред 28 дена, 20:23
UBAV PREDLOG I JAS SUM ZA POZZ
пред 28 дена, 22:00
Гледам може да се прикачуваат слики ама не се отвараат.
пред 27 дена, 22:30
Eve grupa na fb, koj saka neka se prikluci Grupata se vika Moja Garderoba https://www.facebook.com/groups/479180326005396/permalink/479180336005395/
пред 27 дена, 23:31
Jas sum Admin na ovaa grupa.Veke ima nad 1000clenovi.Pa koj saka priklucete se. Benozam da kopiram link,eve vi screen od stranava ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/7644949418d9f2b883f79d812b670f75.jpg)
пред 27 дена, 10:25