Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

Нови членови - помош и упатства

Здраво Дами:) Го следам сајтот одамна меѓутоа никогаш до сега како регистриран член. Сега сум ептен тазе со профилот и имам артикли за продавање/разменување, па би сакала од се срце да Ве замолам за некои кратки упатства како да го унапредам профилот. Веќе со некои основни насоки сум запознаена меѓутоа би сакала нешто повеќе да знам за следење на членови како и следачи и сл. Има многу дами кои се подолго тука, а секако и оние како мене, кои се поактивни на форумот и се отворени за соработка, па така ајде женички да се дружиме и соработуваме. Секогаш заедно сме појаки, нели? :)
2019 10 07
Што поточно те интересира слободно прашај :) ќе се потрудиме да ти помогнеме <3
2019 10 08
> kirra.n: > Здраво Дами:) > Го следам сајтот одамна меѓутоа никогаш до сега како регистриран член. Сега сум ептен тазе со профилот и имам артикли за продавање/разменување, па би сакала од се срце да Ве замолам за некои кратки упатства како да го унапредам профилот. Веќе со некои основни насоки сум запознаена меѓутоа би сакала нешто повеќе да знам за следење на членови како и следачи и сл. Има многу дами кои се подолго тука, а секако и оние како мене, кои се поактивни на форумот и се отворени за соработка, па така ајде женички да се дружиме и соработуваме. Секогаш заедно сме појаки, нели? :) Zdravo,sega go procitav ova deka i vie ste nov registriran clen i jas sum nova pa mi treba mala pomos,imam problem so prikacuvanje na fotografii,ne sakaat da se prikacat ako mozete pomognete mi so sovet,vi blagodaram odnapred😀
2019 11 01