Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Форум /

Секојдневие /

Студии, работа, кариера /

Rabota od doma

Devojki dali ste zainteresirani za rabota od doma brza i lesna Vi prakam link na viber vie se registrirate i si klikate imate tricifreni brojcinja sekoj broj vi nosi zarabotka 0.01 $ za eden cas pisuvanje brojcinja stignuvate i do 150 $ koga ke stignere do 150 $ si vnesuvate smetka na koja sakate da vi legnat parite i za da ve isplatat mesecno moze da se sobiraaat i do 3000 dolari ako e nekoj zainteresiran neka pise poz
2020 01 10
> enahena: > Devojki dali ste zainteresirani za rabota od doma brza i lesna > Vi prakam link na viber vie se registrirate i si klikate imate tricifreni brojcinja sekoj broj vi nosi zarabotka 0.01 $ za eden cas pisuvanje brojcinja stignuvate i do 150 $ koga ke stignere do 150 $ si vnesuvate smetka na koja sakate da vi legnat parite i za da ve isplatat mesecno moze da se sobiraaat i do 3000 dolari > ako e nekoj zainteresiran neka pise poz Mnogu ne razbrav ama eve jas sum zainteresirana.Do sega bev vo SFI i ushte dve no gi bataliv.Se utepuvash od rabota za nishto duri i doplakash.Eve viber Snezana 077 810 861.pozdrav
2020 01 11
Nikoj ne dava taka pari. Tuku, da ne rechete, samo negativno deka zboram, prvata sto ke ja isplatat neka postira tuka.
2020 01 14
> enahena: > Devojki dali ste zainteresirani za rabota od doma brza i lesna > Vi prakam link na viber vie se registrirate i si klikate imate tricifreni brojcinja sekoj broj vi nosi zarabotka 0.01 $ za eden cas pisuvanje brojcinja stignuvate i do 150 $ koga ke stignere do 150 $ si vnesuvate smetka na koja sakate da vi legnat parite i za da ve isplatat mesecno moze da se sobiraaat i do 3000 dolari > ako e nekoj zainteresiran neka pise poz Jas sum zainteresirana za sto se raboti
2020 05 18
irena 070370408, pisete i pratete mi toa sto rekovte
2021 04 02
a bara li potoa i odreden broj referali?... ako bara spam e ..takvi 3-4 imam klikano ako ne bara pisi mi i mene
пред 19 дена, 21:08
Почитувани,се работи за рускиот бренд Фаберлик .Во МК ќе биде од 23.5 2021.Се работи за каталошка продажба.Има околу 8000 производи (парфеми,козметика,производи за чистење,облека итн. ) .Дозволено се наградни игри .Членството е БЕСПЛАТНО односно можеш уште сега да се регистрираш и да формираш тим , а од 23 мај кога ќе се отвори складиштето ќе можеш да рекламираш ,продаваш и порачуваш производи. Пред 23 мај би требало да ги добиеме сите податоци и услови за МК(како на пр поштарина,каталог мк итн.).Нема обврска да правите цело време порачки,работата се одвива преку интернет...На сите производи имаш заработка 20% .а ако во еден каталог соберете 50 бода тогаш во следниот каталог имате попуст 26 и други погодности .Веднаш на почетокот можете да добиете гратис одредени производи, како и наградни програми низ 9 каталози. Каталогот се менува ,така да секој месец не е ист што значи повеќето каталози траат 2-3 недели.Каталозите кои траат 2 недели имаат многу акции..Нема се уште МК каталог,но ако сакате да видите за какви производи станува збор кликнете на следниот линк и ќе видите хрватски каталог: https://online.pubhtml5.com/fahw/rbbd/?fbclid=IwAR0z8fy4TwSFjeeHe-Wc6POI7560W6OjW_jL3C--Y6nbOjEH4PhB_avbmzA#p=1 За да ве зачленам, ќе ви испратам линк на кој можете да се регистрирате.Ќе ви стигне код,корисничко и лозинка ,а потоа можете да се најавите и да видите што се има на страницата. Бидете меѓу првите кои ќе го пласираат овој бренд!
пред 16 дена, 16:43