Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Што со измамите

На страницата сум од почетокот. Одреден период престанав да се вклучувам а потоа пак продолжив. Досега не сум била измамена , но читав приказни од други како биле излажани и тоа ми беше нешто далечно па не го сфаќав сериозно. Се прашував како е возможно некој така безобразно да лаже. Ете ми се случи и мене. Па ме интересира што може да се направи во врска со тоа? Мислам дека е навистина некоректно да се лаже и мами и да се земаат пари од некого на овој начин. Дали може да се забрани да се креира профил на некој кој веќе направил некаква измама со цел да се обезбеди сигурност на страницата?
2020 01 25
За жал само да и напишете негативен и овде во тема да напишете поконкретно. Може да пријавите кај администратор и да ја блокира. Но ќе направи нов профил..
2020 01 25
Ke prijavam sekako. Ama toa problemot ne go resava, mnogu pati se slucuvalo ovde povtorno da napravat profil.
2020 01 25
Единствен механизам се коментарите и препораките во делот "репутација", а и е многу фер и чесно за останатите да знаеме за каква личност станува збор и да внимаваме да не се изгори е и ние.
2020 01 26
I mene mi se desi istoto so devojka od veles ima alista za devojce do god I gi podaruvav sakav da gi.podaram na nekoja majka na koja ke I trebaa navistina alistata bea po ednas obleceni I mi pisa taa mi dade neekoja adresa lazna so ne e na tie luge I me mavtase nekoe vrene I na kraj se javi karhotoni mi kaza nema takvi luge I mi predlozi da gi dademe vo crven krs I taka na kraj mapravivme no iako.ne sakav da zaminat vi crven krst sakav da gi podaram na nekoja majka na koja I se potrebni ima luge sto ne im e prijatno da idat vo crven krst I da pobaraay pa vaka ke gi pratev I ke gi podmirev jas site troskovi no ete ima I takvi luge so im doslo.do zabava Iazenje na zalost
2020 01 30