Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Измама овде

Пред неколку дена порачав тренерки за кои добив информација дека се број М и дека така стои на етикетата и дека се нови и неносени дури на сликата се аликани со етикета што може да видите на профилот од членката. Кога ги добив тие не беа ни за дете од 9 години и на нив немаше никаква етикета и имаат дупче и се носени. Откако се пожалив и барав да си сноси одговорност и да ми ги врати парите членката ја снема па морам јавно да ја истакнам бидејќи крајно ме изреволтира. https://mojagarderoba.mk/martinijamarti-30274
2020 01 27
Ovaa 100 profili ima...
2020 01 28
Хахаја, не е чудно што налетав. Убаво ме намести. Се чудам како е можно намерно лажење кое секако ќе биде откриено???
2020 01 28
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/5e75887d675fe970124fa14e6f93b938.jpg) еве ги демек нови со етикета а тие со дупче и очигледно носени.
2020 01 28