Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Барам /

vakvi baram ko na slikata

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/5ff8c101f7bcfd9f544e256108959df1.jpg) po moznost taa boja no moze i druga ako nekoja kupuvala pa vi otanale 2-3 parcinja tolku mi falat .. jas po 100 den parce gi zedov 70x77 cm i poskapi ne mi nudete so prikazni kolku se kvalitetni .. tie se kineski
2020 01 27
А што е ова мила не приметувам баш најдобро на сликава ама на нешто интересно ми изгледа
2020 01 27