Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Црни кожни рамни чевли чизми

Тесна 39 или пола бр помали од 39 купени над 3000. Не ми се точни. Неносено само пробани. Одличен квалитет. Цена 1500.
пред 26 дена, 09:44
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/abbe118b77e06b620bbbc65c05755841.jpg)
пред 26 дена, 09:55
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/cf4c0eda8f793aab0bb1fdbb5cc6867c.jpg)
пред 26 дена, 09:56