Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

Нова шубара од златна лисица

Неносена. Висока, крута изработка за да стои работена на калап професионално. Цена само 800 денари. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/e67e73497759ae5ff6e7c21a266d15be.jpg)
2020 02 02
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/07e79f2b47dfc05f86409b9735c72e7e.jpg)
2020 02 02
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/19a1e7d0df8c0826808e9ada77222c33.jpg)
2020 02 02