Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Кварцни печки распродажба

Продавам три печки едната и работат два греача цена 450 а на другите една жица 250 и 200 денари. Ефтини се да се сменат греачите. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/6e3d9c863c3f1d37e45dd65a38715387.jpg)
2020 02 12
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/4cfec98b5030c1f43912214a64cbd8be.jpg)
2020 02 12
Зидна греалка класична за купатило 200 денари ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/2f2529af651a28fb38bed0d630264169.jpg)
2020 02 12